Úvod

Vítáme Vás na stránkách The One Wellness club – wellness salonu, kde naleznete svůj nový životní styl

The One Wellness club je zaměřen zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízíme nejlepší produkty v jednotlivých oborech. Nalezenete nás v samém centru Prahy, kde jsme upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni. Naší snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet. Pomůžeme Vám uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

The One Wellness club zajišťuje širokou nabídku služeb, díky kterým se budete nejen cítit, ale i vypadat lépe. Nabízíme celou škálu procedur – uvolňující procedury, hubnoucí procedury, kosmetické procedúry a také omlazující a tvarující procedury. Tyto služby formování těla obohacujeme o výživové poradenství.

Své služby jsme rozšířili o diagnostiku a terapii biorezonanční metodou, která napomáhá k odstranění, nebo alespoň ke zmírnění projevů různých typů alergií.

Jako speciální bonus nabízíme terapii pro odstranění závislosti na nikotinu…

V neposlední řadě v našem wellness salonu můžete podstoupit i bělení zubů, či laserovou a IR proceduru posílující růst vlasů, obnovu vlasových kořínků a zhušťování vlasů.

Zavřít

!!! NYNÍ SE NACHÁZÍTE NA STARÝCH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH, KTERÉ JIŽ NEJSOU AKTUÁLNÍ. !!!

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY NALEZNETE POD ADRESOU www.towell.cz.