Úvod

Vítáme Vás na stránkách The One Wellness club – wellness salonu, kde naleznete svůj nový životní styl

The One Wellness club je zaměřen zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízíme nejlepší produkty v jednotlivých oborech. Nalezenete nás v samém centru Prahy, kde jsme upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni. Naší snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet. Pomůžeme Vám uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

The One Wellness club zajišťuje širokou nabídku služeb, díky kterým se budete nejen cítit, ale i vypadat lépe. Nabízíme celou škálu procedur – uvolňující procedury, hubnoucí procedury, kosmetické procedúry a také omlazující a tvarující procedury. Tyto služby formování těla obohacujeme o výživové poradenství.

Své služby jsme rozšířili o diagnostiku a terapii biorezonanční metodou, která napomáhá k odstranění, nebo alespoň ke zmírnění projevů různých typů alergií.

Jako speciální bonus nabízíme terapii pro odstranění závislosti na nikotinu…

V neposlední řadě v našem wellness salonu můžete podstoupit i bělení zubů, či laserovou a IR proceduru posílující růst vlasů, obnovu vlasových kořínků a zhušťování vlasů.

Zavřít

Akční nabídka srpen 2015

Platnost nabídky pro zakoupení je do 30.8.2015 – využití zakoupených služeb je do 21.12.2015 – na místě Vám rádi vystavíme pro Vaše blízké dárkový voucher – přímo na pobočce najdete další skvělé slevy !!!
399,– Regenerační masáž šíje a zad + reflexní terpaie plosek chodidel (60 min)
399,– Havajská masáž LOMI-LOMI (60 min)
399,– Lymfatická ruční masáž (60 min)
399,– Masáž lávovými kameny šíje a zad + reflexní terpaie plosek chodidel (60 min)
699,– měsíční permanentka regenerace vlasových kořínků laserovou sprchou (10×20 min)
299,– Biorezonanční ošetření (40–60 min) – detoxikace organismu či ošetření závislostí (zbavení se fyzické závislosti na nikotinu, alkoholu, sladkém apod.)
349,– Neperoxidové bělení zubů včetně remineralizace zubní skloviny (45 min)
428,– Letní pedikúra premium včetně gel laku