O nás

Filosofie našeho clubu

„Vaše spokojenost je naší povinností“. Veškeré naše služby přizpůsobujeme vašim potřebám. Věříme, že naše hodnoty jsou tím pravým důvodem, proč se k nám naši klienti stále vrací. Vaše maximální spokojenost je naším hlavním cílem.

Péče o zákazníka

O Vaše maximální pohodlí se postará odborně vyškolený personál (nejen se vzděláním kosmetickým, ale i zdravotním a lékařským), který Vám poradí nejvhodnější typy procedur, zejména jejich kombinace k dokonalému efektu a bude se Vám věnovat po celou dobu Vaší návštěvy.

Rozhodli jste se pečovat o své tělesné i duševní zdraví. Konzultace, vedení, pomoc a rady jsou jednou z věcí, kterými vám můžeme pomoci přímo v clubu. V The One Wellness se dostanete do péče zkušených odborníků a profesionálů svého oboru. Klademe hlavně důraz na lidsky vstřícný přistup a odbornou pěči personálu ke členům clubu.

Pro partnery

Partnery The One Wellness se můžete stát i vy. Prezentujte svou firmu, logo, značku nebo produkt v našem klubu, staňte se se svým výrobkem součástí námi nabízeného sortimentu. Nebojte se prezentovat ve špičkovém klubu. Máte možnost zviditelnit se, prezentovat se právě zde a ukázat lidem, že i vy jste partnerem zdravého životního stylu.

Zavřít

Akční nabídka srpen 2015

Platnost nabídky pro zakoupení je do 30.8.2015 – využití zakoupených služeb je do 21.12.2015 – na místě Vám rádi vystavíme pro Vaše blízké dárkový voucher – přímo na pobočce najdete další skvělé slevy !!!
399,– Regenerační masáž šíje a zad + reflexní terpaie plosek chodidel (60 min)
399,– Havajská masáž LOMI-LOMI (60 min)
399,– Lymfatická ruční masáž (60 min)
399,– Masáž lávovými kameny šíje a zad + reflexní terpaie plosek chodidel (60 min)
699,– měsíční permanentka regenerace vlasových kořínků laserovou sprchou (10×20 min)
299,– Biorezonanční ošetření (40–60 min) – detoxikace organismu či ošetření závislostí (zbavení se fyzické závislosti na nikotinu, alkoholu, sladkém apod.)
349,– Neperoxidové bělení zubů včetně remineralizace zubní skloviny (45 min)
428,– Letní pedikúra premium včetně gel laku