Nabídka

Elektromagnetická redukce tuku

Nová technologie pro rok 2014

Revoluční metoda, která vrhá nové světlo na redukci nadváhy, přebytečných tuků a celulitidy. První metoda využívající pulzního elektromagnetického pole o specifické duální frekvenci k redukci nadbytečných tuků. Hubnutí je zcela nenásilné, pro tělo přirozené a bezpečné, avšak ve srovnání s jinými běžně dostupnými způsoby hubnutí: kryolipolýza, radiofrekvence a podobně, dosahuje nepoměrně výraznějších výsledků. V jediném ošetření „elektromagnetická redukce tuku“ proběhne také lymfodrenáž. Metoda podporuje metabolismus lidského těla a jako jediná nabízí zákazníkům možnost zhubnout bez jakéhokoliv omezení ve stravování. Díky rychlejší látkové výměně si může pacient v den ošetření dopřát více stravy než obvykle a to bez rizika ukládání tukových zásob.

Zajímavost:

Roku 2009 byly účinky pulzního elektromagnetického pole na lidskou tkáň patentovány společností NASA. Metoda se tak stala vysoce uznávanou a vyhledávanou po celém světě.

Otázka č.1 : Je potřeba dodržovat jídelníček? Popř. dieta? Rozhodně není. Právě naopak. Díky zrychlené látkové výměně můžete v den procedury konzumovat naprosto stejné množství potravin na jaké jste zvyklí a to s menším rizikem ukládání tukových zásob. Samozřejmě rozhodně doporučujeme nepřejídat se, jíst maximálně 2 hodiny před spaním a pít co nejvíce neslazené vody. Popř. vody s citrónem.

Otázka č.2 : Je ošetření vhodné také na celulitidu? Kořenem celulitidy je samotný tuk. Redukcí tuku se tedy vyřeší i problém celulitidy. Ošetření rozhodně doporučujeme.

Otázka č.3 : Mohu proceduru podstoupit jakožto muži? Rozhodně ano.

Otázka č.4 : Jaká je délka jedné procedury? Procedura trvá maximálně po dobu 20ti minut na jednu partii. Jelikož energie působí na tělo okamžitě a v nesrovnatelně větším množství než u běžného cvičení, je tato doba plně dostačující a již po první proceduře uvidíte na svém těle výrazné změny.

Otázka č.5 : Jak často doporučujete proceduru opakovat a po jak dlouhé době? Velice záleží na velikosti tukové vrstvy, popř. požadované figuře. Nejlepších vysledků dosáhnete po 3 – 8 návštěvách, v závislosti na míře tukové vrstvy.

Maximální interval opakování procedury je 2× týdně.

Otázka č.6 : Co doporučujete v den procedury? V den procedury dbejte na dostatečný příjem tekutin. Pijte pouze čistou vodu, ještě lepší variantou může být voda s citrónem. Není nutné se omezovat v příjmu potravy, jezte do sytosti, zamezte přejídání se. Doporučujeme dostatečný pohyb.

Otázka č.7 : Jaké partie těla lze ošetřit? Ošetření lze podstoupit na oblast břicha, boky, záda, hýždě, partie vnitřních stehen, vnějších stehen, přední i zadní strana stehen. Po dobu procedury lze partie nejrůzněji kombinovat a jedinou procedurou lze ošetřit všechny výše uvedené partie.

Otázka č.8 : Jaké jsou kontraindikace? Kdy ošetření nemohu absolvovat? Kontraindikace, tedy vyloučení podstoupení procedury jsou následující:

 • Těhotenství
 • Nitroděložní tělísko
 • Jakýkoliv kovový implantát – v místě ošetření
 • Kardiostimulátor, implantovaný regulátor bolesti, aplikátor inzulinu, defibrilátor
 • Myasthenia gravis
 • Krvácení
 • Hypertyreóza, onemocnění nadledvin
 • Aktivní tuberkulóza, akutní virové onemocnění
 • Zhoubné nádory a onemocnění
 • Psychóza

Relativní kontraindikace:

 • Záchvatové neurologické onemocnění
 • Závažné mykotické onemocnění
 • Závažné aterosklerotické cévní onemocnění
 • Silná menstruace

Zvýšená opatrnost:

 • U pacientů trpících hypotenzí, popř. s predispozicí k hypotenzi.
 • Zvýšená opatrnost také u pacientů s vysokým krevním tlakem.
 • U pacientů mající problém s ledvinami či játry.

Roku 2009 byly účinky pulzního elektromagnetického pole na lidskou tkáň patentovány společností NASA. Metoda se tak stala vysoce uznávanou a vyhledávanou po celém světě.

Technologie

Duální pulzní elektromagnetické pole o specifické frekvenci stimuluje nervový systém. Ten následně dává tělu signál k produkci katecholaminů a kontaregulačních hormonů. V důsledku působení těchto látek začne HSL v tukových buňkách štěpit triacylglycerol (obsah tukových buněk) na glycerol a volné mastné kyseliny. Rozštěpené látky jsou následně transportovány z mezibuněčných prostor pomocí lymfatického oběhu a krevního oběhu pryč z lidského těla. Duální pulzní elektromagnetické pole vytváří tepelný efekt v místech tukové tkáně a zahřívání tak ještě více podporuje štěpení tuku a odplavení tukových zásob. Hemoglobin obsažený v červených krvinkách přirozeně reaguje na pulzní elektromagnetické pole, tím že zrychlí a zlepší průtok krve. To podpoří nejen krevní oběhový systém, ale také lymfatickou soustavu a odplavení odpadních látek z těla ven je tak efektivnější. Pulzní elektromagnetické pole působí na svalstvo v ošetřované oblasti a díky stále se opakujícím pulzům vytváří pravidelné kontrakce svalstva po dobu trvání ošetření, to podporuje růst svalu.

Ošetření je možné opakovat po 72 hodinách a denně je možné udělat pouze 20 min ošetření. Doporučujeme pro maximální efekt 4–6 ošetření.

Zavřít

Akční nabídka srpen 2015

Platnost nabídky pro zakoupení je do 30.8.2015 – využití zakoupených služeb je do 21.12.2015 – na místě Vám rádi vystavíme pro Vaše blízké dárkový voucher – přímo na pobočce najdete další skvělé slevy !!!
399,– Regenerační masáž šíje a zad + reflexní terpaie plosek chodidel (60 min)
399,– Havajská masáž LOMI-LOMI (60 min)
399,– Lymfatická ruční masáž (60 min)
399,– Masáž lávovými kameny šíje a zad + reflexní terpaie plosek chodidel (60 min)
699,– měsíční permanentka regenerace vlasových kořínků laserovou sprchou (10×20 min)
299,– Biorezonanční ošetření (40–60 min) – detoxikace organismu či ošetření závislostí (zbavení se fyzické závislosti na nikotinu, alkoholu, sladkém apod.)
349,– Neperoxidové bělení zubů včetně remineralizace zubní skloviny (45 min)
428,– Letní pedikúra premium včetně gel laku